środa, 9 września 2015

Zoeva, Love is a Story palette.

Dziś czas na prezentacje najbardziej romantycznej ze wszystkich palet Zoeva :). Jeśli jesteście ze mną już dłużej, wiecie doskonale jak uwielbiam cienie tej firmy. Uważam, że są to jedne z najlepszych cieni na rynku.
Love is a story to paleta świetnie przemyślana. Można nią wyczarować żywy, wielokolorowy makijaż jak i stonowany, w odcieniach brązu i złota. Bardzo dobrze spisze się na wyjazdy, mamy w niej wszystko co potrzeba do stworzenia makijażu dziennego, a jeśli przyjdzie nam ochota poszaleć- kolorowe odcienie tylko na to czekają :).

Zapraszam do przyjrzenia jej się z bliska! :)


Tym razem w palecie znajdziemy 4 cienie matowe, 4 metaliczne, 1 mat z drobinkami i 1 połyskujący cień satynowy. 


Moim ulubieńcem natychmiast został cień Over You, pięknie wygląda w załamaniu :) Kolejni ulubieńcy to Affair (nałożony na całą powiekę robi nam za cały makijaż dzienny), Man with a Plan (głęboki brąz z bordową nutą, idealny na nadchodzącą jesień) i Mystery Date (niesamowicie napigmentowany, intensywny granat, nie będę pewnie miała zbyt wielu okazji żeby go użyć, ale jest cudowny!).

w pomieszczeniu:w słońcu:
Tak prezentuje się paleta Love is a Story. Podoba Wam się? A może polujecie na inną paletę Zoeva? :)


Jeśli chcecie wiedzieć jaka jest moja opinia temat palet tej marki zapraszam do poprzednich postów: Naturally Yours, Princess Palette, Mixed Metals :).

3 komentarze:

Serdecznie dziękuję za zainteresowanie :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...